0 553 435 06 86 erman@ermantaspinardanismanlik.com

Firma Profili

Hakkımızda

ERMAN TAŞPINAR DANIŞMANLIK ; Konya'da Eğitim ve Vize danışmanlığı alanında faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Firmamızı tercih eden, bizi çözüm ortağı olarak gören müşterilerimizin memnuniyetine daima önem vermekteyiz. Bize duyulan bu güvenin karşılığını vermek adına gelişmeleri yakundan takip edip, profesyonel eğitim ve vize danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.


Günümüzde bir işi yapmaktan çok daha önemlisi, sizi eğitim ve vize danışmanı olarak seçen kişileri yormadan, en kısa sürede çözüme odaklı kaliteli hizmet sunulmasıdır. Yardım talebinde bulunan kişilerin durumu ve bütçesine göre alternatif çözüm yollarının sunulması, gerçekleşmeyecek vaatler değil, realist bilgilerin verilmesi en önemli düsturumuzdur.


Hizmetlerimiz Arasında;


Dünyanın en popüler pek çok ülkesindeki dil okulllarının, Üniversitelerin ve yaz okullarının durumu, eğitim, öğrenim ve kurs fiyatları, eğitim vizesi alınması, konaklama alternatifleri, eğitimi alırken çalışma imkanları, kurs, okul ve üniversiteye başvuru süreci, kayıt için gerekli belgeler, vize başvuruları gibi pek çok konuda danışmanlık hizmetleri yer almaktadır.


En önemli düsturumuz, işimizi söz verdiğimiz süre içinde gerçekleştirmemizdir. Bu da profesyonelliğimizin gereğidir. Hizmet verdiğimiz alanda, firma ismimizin aranılan ve anılan olmasını sağlamak işimize verdiğimiz önemin, en açık ispatıdır.HEMEN ARA